Türkiye’deki büyük market ve mağaza zincirlerinin bütün indirimler ve kampanyalarına ilişkin katalog ve broşürleri tek yerde. Elektronik formatta ve aramanızı maksimum kolaylaştıracak şekilde düzenlenmiştir.

Kataloguindirimler.com güncel indirim fırsatlarını inceleyerek sizlere sunan bir haber sitesidir.
Önde gelen mağazalar ve hipermarket zincirleri için kampanya katalogları ve broşürleri. A101, Carrefour, Şok, Kipa, Metro, Koçtaş, Migros ve daha pek çok marketin aktüel ürünleri ve fırsat kataloglarını en ince detayları ile inceleyerek haber tadında bilgileri.
Haber formatında sizlere sunduğumuz incelemelerimizde her türlü alışverişiniz için en uygun fiyatları ve marketlerin güncele fırsatlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz.
İstenilen kampanya broşürleri ve istenen mağazaların bölge ve illere göre hızlı erişimini derecede basitleştirilmiş yapı ve tasarım.
Tanıtılan katalog ve broşürlerin rahat görünümü için sade bir arayüz.
Web sitesin mobil telefonunuz, tabletiniz ya da diğer mobil cihazlarınız aracılığıyla maksimum deneyime ulaşmanız için duyarlı bir tasarıma sahip, rahat mobil sürümü.
Sizde alışverişlerinizde cebinizi düşünüyor ve alacağınız ürünler ile ilgili tüm detayları merak ediyorsanız aktuelurunhaber sitemizi ziyaret edebilirsiniz.